Zařizování nového bydlení

Zařizování vašeho interiéru si můžete příjemně užít. Kombinujte různé zajímavé kusy nábytku, použijte příjemné barvy. I když budete následovat nejnovější trendy, nemusíte se bát, že byste za pár chvil museli všechno měnit – vše se dá zkombinovat tak, aby váš interiér byl stále moderní.

Kromě výběru nábytku a dalšího nezbytného vybavení, je také důležitý výběr barev. Barvy určují, zda se doma budete cítit příjemně vy i vaši hosté. Novým trendem v oblasti bydlení je také zařizování domácnosti podle feng shui. Je to staré čínské učení, které má ve vašem domově nastolit harmonii. Zařízení domácnosti podle feng shui vám může pomoci zlepšit všechny oblasti vašeho života.

Zařizování jednotlivých místností

Začněme u předsíně, jelikož se jedná o první místnost, kterou uvidí vaši hosté, když k vám vstoupí. Předsíň by měla být prostorná – dá se opticky zvětšit pomocí zrcadel. Podle feng shui by předsíň měla být samozřejmě čistá a upravená, jelikož je to vaše vizitka pro hosty. Zrcadlo by nemělo být přímo proti dveřím, aby neodráželo pozitivní energii zpět. Obývací pokoje by neměly sloužit jen jako reprezentační místnosti, ale i jako pokoje, kde si můžete odpočinout. Podle feng shui není dobré obývací pokoj přeplňovat zbytečnými věcmi, protože by to bránilo toku energie. Ložnice by měla být zařízena tak, aby se vám v ní dobře spalo přes noc a příjemně relaxovalo přes den. Podle feng shui by zde neměl být počítač ani televize. Při zařizování dětského pokoje dbejte na bezpečnost. Feng shui radí používat přírodní materiály. Trendem v zařizování koupelny je návrat k přírodě, jako protiváha proti přetechnizovanému světu.

Pokud potřebujete zmodernizovat své bydlení, máte i možnost si půjčit od státu jeden z úvěrů pro mladé rodiny.

Interiér Bydlení