I topení může být krásné

Myslíte, že topení musí být jen bílé, béžové nebo šedivé? A že je nejlepší schovat ho pod oknem za záclonu? Tak to už dávno není pravda. Moderní designové radiátory se klidně mohou stát dominantními prvky vašeho domu či bytu.

Designéři se v současnosti doslova předhánějí, kdo přijde se zajímavějším doplňkem do bytu. Zaměřují se nejen na nábytek, ale i na elektrické spotřebiče a dokonce i radiátory . Díky tomu se dnes už nemusíte spokojit s klasickými radiátory, ale můžete si vybírat z bohaté nabídky barev i tvarů . Máte tak možnost zvolit radiátor přesně podle barevnosti a stylu každé místnosti ve vašem domě či bytě.

Na výběr jsou nejen koupelnové radiátory , které zároveň slouží i k sušení ručníků, ale i nádherné kousky, které ozdobí váš obývací pokoj a další místnosti. Můžete se rozhodnout, jestli zvolíte retro design , který je v současnosti velmi oblíbený, nebo spíše supermoderní kousek. V nabídce jsou radiátory v nerezovém provedení i v nejrůznějších barevných odstínech .

Při nákupu radiátoru si ale dejte pozor na to, že některé designové kousky mají oproti běžným radiátorům mnohem menší plochu a proto také budou méně hřát . Zároveň se zaměřte na způsob zapojení . V zásadě existují 3 způsoby – do elektřiny, do topného systému a nebo kombinovaný. Ne každý radiátor ale nabízí všechny tři možnosti, některé lze napojit jen do elektřiny, jiné pouze do topného systému.

Interiér Bydlení